Concert bij kaarslicht

Op 12 en 13 december 2015 vonden onze heel speciale kerstconcerten plaats. Op zaterdagavond 12 december zongen onze leerlingen in het sfeervolle kerkje in Jisp. Het was een stormachtige avond; de kandelaars met kaarsen zwaaiden heen en weer. Het publiek zat dicht opeen. 30 strijkers van Stichting Divertimento Haarlem zaten klaar; 30 zangers van Zangschool Haarlem namen hun plaatsen in op het podium… De storm gierde om de kerk. Het publiek werd stil.

IMG_1174

Toen begon een heel bijzonder concert: in verschillende samenstellingen zongen en speelden de musici muziek van Bach, Händel, Anderson en allerlei carols. Een unieke samenwerking!

De volgende dag traden deze jonge mensen nogmaals op, in een uitverkochte Groenmarktkerk in Haarlem. De storm was gaan liggen, maar de sfeer in de kerk was net zo goed. Ons projectkoor SNOW met moeders en dochters schalde door de kerk alsof ze nooit anders hadden gedaan! Het was zeer feestelijk!

En nu op naar een mooi nieuw zangjaar, 2016!

SONY DSC
Repetitie SNOW in onze studio.